KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOJE PRISTATYTAS ALMANACHAS „RUDENS ŠVIESA“

Posted Publikavo administratorius -> Biblioteka     Comments Komentarų nėra
Spa

Šių metų gegužės 15 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje vyko Šiaulių poezijos ir kitų menų mėgėjų asociacijos „Menų šaltinis“ išleisto literatų kūrybos almanacho „Rudens šviesa“ pristatymas. Renginio metu taip pat paminėtos valstybės bei politikos veikėjo, kompozitoriaus kunigaikščio Mykolo Kleopo Oginskio 250-osios gimimo metinės.
Pradžioje susirinkusius linksmai nuteikė Kuršėnų Pavenčių mokyklos 3a kl.mokinių atliekama daina „Mes vaikai“ ( mokytoja V.Vielavičienė).  Renginio dalyvius  maloniai nustebino  Kuršėnų Pavenčių mokyklos   mokytojos J.Majauskaitės,  bibliotekininkės O. Peldžienės ir  7a kl.  mokinių  A. Sutkutės, B.Pelenytės bei  K. Morkevičiūtės  parengtas  vaizdinės medžiagos  pristatymas. Septintokės apžvelgė  M. K. Oginskio, žymaus visuomenės veikėjo, gyvenimo ir kūrybos kelią. Veikė spaudinių paroda, skirta  M. K. Oginskiui.
Skambant M. K. Oginskio muzikai, „Menų šaltinio“ literatai pristatė savo kūrybą, skaitė prozą ir poeziją. „Rudens šviesa“ – antrasis literatų kūrybos almanachas. Knygą sudaro trisdešimt keturių autorių kūriniai: eilėraščiai, prozos vaizdeliai, miniatiūros bei vertimai. Literatai teigia, jog almanache lyg šaltinio srovė sidabruoja jų mintys, žodžiais jie glosto savo miesto, miestelio ar kaimo veidą.

J. Majauskaitė ir O. Peldžienė