Europos diena mokykloje

Posted Publikavo administratorius -> Biblioteka, Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Geg

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja kartu  su Kuršėnų Pavenčių mokyklos bibliotekininke ir mokytojais suorganizavo pokalbį-diskusiją „Kad skurdas liktų praeity…“

Į mokyklą atvyko Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo departamento atstovė Audronė Želnienė. Diskusijos pradžioje nuskambėjo  M. Novikovo daina „Dievo rykštė“, kurią atliko Pavenčių mokyklos mokinės ( jų mokytoja – Vaida Vielavičienė). Mokyklos mokiniams bei mokytojams Užsienio reikalų ministerijos atstovė pristatė Europos vystomojo bendradarbiavimo metus. Aiškino, kam ir kaip teikiama ES parama , pasakojo, kaip Europos žmonės pasiryžę išgyvendinti skurdą pasaulyje ir pan. Be to Audronė Želnienė pristatydama temą publikai uždavė klausimų, o už teisingus atsakymus įteikė dovanėlių.

15 mokytojos Dalios Jokubauskienės parengtų mokinių laikė Europos egzaminą, kurį organizavo Europos komisijos atstovybė Lietuvoje . Geriausiai egzaminą išlaikė šie mokiniai: Ramūnas Norkus ( 8a klasė), Kornelijus Vaitkus (8a klasė) ir  Karolis Rimkus (9a klasė). Jie buvo  apdovanoti padėkos raštais ir Užsienio reikalų ministerijos Vystomojo bendradarbiavimo departamento atstovės A. Želnienės įsteigtomis dovanėlėmis.

Bibliotekininkė Ona Peldžienė ,  mokytoja Dalia Jokubauskienė