Projektas „Eglė“

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments 1 Komentaras
Sau

2a klasės mokiniams buvo pasiūlyta dalyvauti veikloje „Projektas“. Tai naujas dalykas. Visi labai įsiklausė, suprato, susidomėjo ir ėmėsi darbo.

Kas žiemą, vasarą žaliuoja? Koks medis yra Kalėdų šventės simbolis? Ką mes žinome apie eglę?

Mokiniai į visus šiuos klausimus atsakė dalyvaudami projekte „Eglė“. Visą gruodžio mėnesį rengdami projekto pristatymus, mokiniai domėjosi aplinkiniu pasauliu, veikė planingai: stebėjo, rinko medžiagą įvairiuose šaltiniuose: knygose, laikraščiuose, žurnaluose, interneto tinklapiuose; panaudojo asmeninio albumo nuotraukas; kūrė iliustracijas (kirpo, klijavo, piešė). Pristatydami savo darbus klasės draugams, mokiniai dalijosi surinkta medžiaga, deklamavo eilėraščius, parengė darbų parodėlę.

Tėveliai taip pat neliko abejingi šiai veiklai – jie skatino savo vaikus būti žingeidžiais, sumaniais. Juk svarbiausia – noras, atsakomybė, pareiga.

2a klasės mokytoja Audronė Šiuipienė

1 Comment to “Projektas „Eglė“”

• labai grazus piesinei Bnas Eigirdas.