6b klasė vyko į karines pratybas

Spa

Rugsėjo 26 dieną 6b klasė vyko į “Linksmąsias karines pratybas“ Bubiuose. Niekas nesitikėjo tokio griežto elgesio iš ”vado” ir kitų ”karininkų” .Vaikams leitenantė Cyplė kareiviškomis spalvomis nudažė veidus. Tada ”kariams” buvo liepta apsirengti karinę aprangą ir kuo greičiau grįžti į rikiuotę. Vadas negailėjo griežtų replikų:

-Ar jus mamos namuose rengia?!

-Greičiau, vėžliai!

Vaikai komentavo:

-Maniau, nespėsiu nei švarko užsivilkti, per tą trumpą laiką!

-Kelnės man buvo tokios didelės, kad norėdama pajudėti iš vietos, privalėjau nepaleisti jų!

Tuomet šeštokus padalino į komandas. Liepė nusipiešti vėliavą ir susigalvoti šūkį bei pavadinimą. Tam buvo duota tik 2 minutės! Vaikai labai stengėsi ir skubėjo. Po to vadas Siaubas įteikė kiekvienam būriui po kompasą ir žemėlapį. Visi puolė vykdyti užduočių, nes Vadas jau buvo spėjęs visus išgąsdinti, sakydamas, jog pralaimėjusių komandų laukia fizinės bausmės. Užduotys buvo linksmos, bet tuo pačiu reikalaujančios daug pastangų. Pirmieji finišą pasiekė ”Kontra- kariai”. Karininkai nugalėtojus pasveikino, suteikdami jiems geriausias ”karių restorano” vietas. Antrieji finišavo ”Juodieji ereliai”. Jiems taip pat buvo suteiktos gan neblogos restorano vietos. Tuomet grįžo ”Skautai”. Tačiau kur prapuolė ketvirtasis būrys? Vadas Siaubas išėjo jų ieškoti. Nepraėjus nei dešimčiai minučių ”Konteristai” taip pat pasiekė finišą. Tada, valgydami kareivišką košę ir gerdami labai skanią arbatą, vaikai dalijosi įspūdžiais.  Paklausti, kuri užduotis jiems labiausiai patiko, visi lyg susitarę tvirtino:

-Tai žinoma, kad važiavimas keturračiu!

Kariams pavalgius, būriams buvo įteiktos nominacijos:

Draugiškiausiu būriu tapo ”Juodieji ereliai”, linksmiausiu – ”Skautai”, geriausiu – ”Kontra- kariai” , o karingiausiu – ”Konteristai”.

Mandagiai atsisveikinę išvykome. Važiuojant namo, vaikai negailėjo komplimentų:

-Tai buvo geriausia ekskursija mano gyvenime!

-Buvo taip smagu, kad nuo šypsenos man jau paskaudo žandikaulius!

Nesigailime vykę į šią nuostabią ekskursiją!

Ema Mikalauskaitė, 6b klasės mokinė