Ir vėl konkursas

Rgs

Vasara, vasarėlė, kaip ji greitai prabėgo.Kiek įspūdžių,kiek pamatyta, kiek naujo išgirsta, kiek patirta…Truputį paaugome, truputį įdegėme…Bet štai rugsėjis ir vėl su meile į mokyklą, nes laukia nauji darbai, nauji rūpesčiai, nauji planai, nauji draugai, nauji konkursai.

Neformalaus švietimo dailės būrelio ,,Meno studija“ nariai ( specialiųjų ir specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai), žurnalo ,,Penki“ pakviesti dalyvauja respublikiniame piešinių konkurse ,,Sraigės namas“. Mokiniai su dideliu susidomėjimu piešė. Savo emocijas, pastebėjimus bandė išlieti spalvomis. Pasitardami , padėdami vieni kitiems rinkosi technikas, popierių, teptukus. Baigę darbus, kolektyviai aptarė, analizavo, kam geriausiai pasisekė nupiešti sraigę ir jos namelį, ką dar reikia patobulinti, ko dar trūksta vienam ar kitam piešinukui. Po papildymų, pataisymų nusprendė, kad visų piešinukai puikūs  ir tinka siųsti konkursui.

Specialiųjų lavinamųjų klasių mokiniai jau ne kartą yra dalyvavę šio žurnalo skelbtuose konkursuose. Keletą kartų yra tapę nugalėtojais, apdovanoti individualiomis ir visai klasei dovanomis( grožinės literatūros ir spalvinimo knygomis, piešimo priemonėmis). Tikimės, kad ir šį kartą pasiseks.

Dailės būrelio vadovė specialiųjų klasių mokytoja Erika Dilinskienė