Sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“

Geg

Gegužės 23 dieną Daugėlių stadione vyko Šiaulių rajono ugdymo įstaigų ir bendrojo ugdymo mokyklų mišrių priešmokyklinio ugdymo grupių sporto šventė „Judėjimo džiaugsmas“.

Tokioje sporto šventėje mūsų mokyklos priešmokyklinukai irgi buvo pakviesti sudalyvauti. Šventei ruošėmės iš anksto: mokėmės  ,,Piratų mankštą“ ir skanduotę:

Viens  du trys, viens du trys

Esame  gėlių būrys .

Grupė vyrų didelių ,

Tarp mergaičių aštuonių .

Netradicinėje sportinės salelės veiklos metu savo saloje žaidėme ,,Kinietišką futbolą“. Paskui lankėmės kitose salelėse : ,,Jūtarė ir Kastytis“, Mikliukai“, ,,Piratų sala“, ,,Spalvų sala“, ,,Vaikystės sala“, ,,Žaliaakio Pirato sala“, ,,Paslapčių sala“, ,,Pingvinų sala“, ,,Vėjų sala“, ,,Meškų sala“ , ,,Draugų sala“, ,,Spinduliukų sala“, ,,Lobių sala“, ,,Pabiručių sala“, ,,Saulės zuikučių sala“. Mūsų sala  buvo ,,Gėlių sala“.

Pabaigoje vyko draugystės ratelis ,, Saulės spinduliukai“. Visi dalyviai buvo apdovanoti saldainiais , o grupė – padėkos raštu.

Grupės pedagogė Silva Žukauskienė