Verslumo savaitė mokykloje

Lap

Lapkričio 19 – 23 d. mokykloje vyko verslumo savaitė. Įvairų renginių ir sutikimų metu mokiniai mokėsi finansinio raštingumo, verslumo, bendravo su socialiniais partneriais, ugdė  karjeros kompetencijas.

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje mokytoja Renata Rudneckienė 10b klasės mokines mokino kepti šventinį pyragą. Mergaitės susipažino su virėjos profesija, įgijo praktinių žinių.

8c kl. mokiniai susipažino su dekupažo technika ir pasidarė originalią dovanėlę – dėžutę.

Verslumo pamoką „Verslo vystymas Šiaulių rajone“devintokams vedė VšĮ Šiaulių rajono turizmo ir verslo informacijos centro vadybininkė Ramutė Jocienė. Kuršėnų Pavenčių ir Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos devintų klasių mokiniai ekonomikos žinias pasitikrino viktorinoje „Kur sėkmės raktas?“ Specialiųjų klasių mokiniai lankėsi Taco picoje, susipažino su barmeno ir virėjo profesijomis, vaišinosi picomis. Pradinukams vyko verslumo filmukų peržiūros (mokytoja R.Glodenienė) verslumo tema. Antrokai susipažino su piniginiais vienetais, atliko užduotis knygelėse „Pinigėnai“.