Lietuvos mokinių parlamento (LMP) rinkimai Šiaulių rajone

Lap

Kaip ir visos Lietuvos mokiniai, taip ir Šiaulių rajono mokyklų deleguoti atstovai rinko savąjį į Lietuvos Mokinių Parlamentą (LMP). 2012 m. lapkričio 22 dieną švietimo ir sporto skyriuje Šiauliuose 5 kandidatai su palaikymo komandomis dalyvavo rinkimų II ture. Lietuvos mokinių parlamentas (LMP) – demokratiškai renkama mokinių institucija, atstovaujanti Lietuvos mokinių interesams. Svarsto mokiniams aktualius klausimus, aktyviai dalyvauja formuojant jaunimo politiką, teikia siūlymus valstybinėms institucijoms, inicijuoja diskusijas, įgyvendina projektus. Lietuvos mokinių parlamentą sudaro 95 vyresniųjų klasių mokiniai.  Deleguotas Kuršėnų Pavenčių mokyklos 10 a klasės mokinys Martas Tuominis LAIMĖJO RINKIMUOSE. Nuo šiol LMP Šiaulių rajonui atstovaus Kuršėnų Pavenčių mokyklos mokinys. Martas išsikėlė šiuos tikslus, kuriais vadovausis tapęs Lietuvos mokinių parlamento nariu:

• Padėti mokyklos lyderiams įgyvendinti suplanuotus renginius bei numatytą veiklą, tuo pačiu įtraukiant ir mokinius.
  • Skatinti mokinius ir mokytojus labiau domėtis ir daugiau naudotis naujausiomis technologijomis, taip paspartinant žinių įsisavinimą.
  • Vykdyti prevencinę veiklą, atrandant ir sugalvojant naujus bei tikrai veiksmingus būdus.
  • Skatinti tarp mokinių ir mokytojų žodžio laisvę, rengiant apvalaus stalo diskusijas įvairiais klausimais.

Laimėjęs rinkimuose Martas Tuominis teigė, jog stengsis tinkamai atstovauti Šiaulių rajono mokinių interesams ir įvykdyti savo iškeltus tikslus. Tad linkime sėkmės Martui.

,,Taurus žmogus nesišvaisto pažadais, o daro daugiau negu žadėjo“. Seneka