Su nekantrumu lauktas konkursas ,,3×4 – trys kart keturi“

Bal

Konkurso organizatorės specialioji pedagogė Gražina Novogreckienė ir logopedė Ieva Kulikauskienė uždavė nesudėtingą klausimą:

-        Ar ne smagu, kai esi laukiamas, išmanusis konkurse!

Virtuali IT diena – konkursas ,,3×4 – trys kart keturi“:

-        Dar ir kaip smagu! Šiais metais dalyvauti panoro ir sėkmingai įveikė pateiktas užduotis net 57 Šiaulių r. ir Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 2-5 klasių mokiniai.

Organizatorės:

-        Ar galėtumėte įvardinti nugalėtojus?

Virtuali IT diena – konkursas ,,3×4 – trys kart keturi“:

-        Su malonumuJ

2 klasės I vietos nugalėtojas Gabrielius Š. (Šiaulių r. Voveriškių mokykla), II vietosNormantas M. (Šiaulių r. Voveriškių mokykla) ir III vietos nugalėtojaRugilė K. (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla).

3 klasės I vietos nugalėtojas Osvaldas M. (Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla–daugiafunkcis centras), II vietosRidas Š. (Šiaulių r. Drąsučių mokykla) ir III vietos nugalėtojasGvidas R. (Šiaulių r. Stasio Anglickio mokykla).

4 klasės I vietos nugalėtojas Edgaras G. (Šiaulių r. Voveriškių mokykla), II vietosMatas V. (Šiaulių r. Voveriškių mokykla) ir III vietos nugalėtojasAurijus B. (Šiaulių miesto Zoknių progimnazija).

5 klasės I vietos nugalėtojas Grantas F. (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla), II vietosDilanas B. (Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla) ir III vietos nugalėtojasDeimantas Š. (Šiaulių r. Drąsučių mokykla).

Organizatorės:

-        Sveikiname visus konkurso dalyvius ir ypač nugalėtojus!