2 procentų parama mokyklai

Posted Publikavo administratorius -> Mokytojams, Tėvams     Comments Komentarų nėra
Kov

Kviečiame mokinių tėvelius, mokytojus, mokyklos darbuotojus ir visus neabejingus mokyklos gerovei, 2% gyventojų pajamų mokestį skirti mokyklai. Jūsų paskirta parama bus išskaičiuota iš praeitais metais valstybei jau sumokėtų mokesčių ir pervesta į mokyklos sąskaitą.
Rekvizitai 2% paramai:
Paramos gavėjo indentifikacinis numeris (kodas): 190057361
Paramos gavėjo pavadinimas: Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras
Buveinės adresas: Ventos g. 17, Kuršėnų m., LT-81157 Šiaulių r.
Jums nutarus 2% savo pajamų mokesčio skirti mokyklai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 prašymą. Tai galite padaryti keliais būdais:
PIRMAS BŪDAS. Atsisiųskite iš Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainės (www.vmi.lt) arba iš mūsų svetainės formą FR0512 ir atsispausdinkite ją.
Formos viršuje spausdintinėmis raidėmis įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, el. paštą ir telefoną.
Įrašykite pildymo datą, pažymėkite, kad forma yra pirminė, pažymėkite mokestinį laikotarpį ir nurodykite, kiek procentų (2 ar 1) skiriate mokyklai. Įrašykite mokyklos duomenis (žr. aukščiau). Banko duomenų pildyti nereikia.
Formos apačioje pasirašykite, įrašykite savo vardą ir pavardę.
Užpildytą prašymą nuneškite į Mokesčių inspekciją.
ANTRAS BŪDAS. Jeigu Jūs naudojatės internetine bankininkyste, galite užpildyti ir išsiųsti 2% formos FR0512 prašymą internetu:
Įeikite į savo internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą. Bankas Jums atidarys Valstybinės mokesčių inspekcijos svetainę.
Atidarykite ir užpildykite formą FR0512, v.1. visos pildymo instrukcijos išsamiai paaiškintos. Duomenis apie mokyklą žr. aukščiau.
Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. gegužės 1d.