Konferencija „Skaičiaus PI diena“

Kov

Kovo 13 dieną Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko Šiaulių apskrities mokinių ir matematikos bei informacinių technologijų mokytojų konferencija „Skaičiaus Pi diena“.

Renginio pradžioje susirinkusius dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Janina Banienė,  švietimo pagalbos tarnybos metodininkas Narimantas Žalys, patirtimi dalijosi mokytojai Aina Mataitė, Paulius Paulauskas, Remigijus Čepas. Konferencijos metu buvo pristatyta 18 pranešimų. Mokiniai aptarė matematikos ir lankstymo galimybes, šrifto magiją matematikoje, mobiliąsias programėles, skaičiaus Pi reikšmę mūsų gyvenime, pristatė tyrimus, susijusius su vandeniu, aiškino, kaip kompiuteriai palengvina gyvenimą, kodėl verta mokytis matematikos, o perkant būtina skaičiuoti, mokė kurti Pitagoro medžius.

Konferencijos pabaigoje matematikos mokytoja ekspertė Rasytė Gedaminskienė apibendrino nuveiktus darbus, organizatoriai dalyvius apdovanojo „Šviesos“ leidyklos kalendoriais bei rašikliais.  Dar ilgai visi dalijosi įspūdžiais, vaišinosi  arbata.

Kuršėnų Pavenčių mokyklos–daugiafunkcio centro matematikos mokytoja Aina Mataitė