Tarptautinėje konferencijoje ,,Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai‘‘

Kov

Kovo 1 dieną mūsų mokyklos 7b klasės mokinės B.Virkutytė, S. Banevičiūtė, G.Gajauskaitė,

P. Miliauskaitė, S. Kavanauskaitė ir A.Šilinskytė dalyvavo devynioliktoje  Tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektinių darbų konferencijoje, kurią organizavo Šiaulių S. Daukanto gimnazija. Konferencija vyko Šiaulių universitete. Dalyvius  iš Lietuvos ir iš užsienio sveikino Šiaulių S. Daukanto gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas, Šiaulių universiteto atstovai. Mokiniai iš įvairių Lietuvos vietų, Latvijos skaitė pranešimus apie įvairias  matematines sritis, atliktus projektinius darbus, dalijosi įgyta matematine patirtimi.    7b klasės mokinės pristatė pranešimą ,,Origami matematiniu tikslumu‘‘. Mokinius paruošė ir konsultavo matematikos mokytoja R.Gedaminskienė ir dailės mokytoja A.Stugienė. Konferencijos pabaigoje mokinių darbus aptarė Šiaulių universiteto Regionų plėtros instituto mokslininkai. Universiteto atstovai džiaugėsi, jog  tokio renginio tikslas skatinti ir motyvuoti mokinius domėtis matematika ir ją studijuoti.

Mokytojos R.Gedaminskienė ir A.Stugienė