Respublikinio eilėraščių iliustravimo ir deklamavimo konkurso „Jos vardas – Lietuva“ atgarsiai

Gru

Lapkričio 30 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre vyko respublikinis eilėraščių iliustravimo ir  deklamavimo konkursas „Jos vardas – Lietuva“. Jau tradiciniu tapęs renginys šiais metais skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui.

Į konkursą atvyko net 41 skaitovas  iš įvairių Lietuvos vietų. Vertinimo komisijai vadovavo Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktoriaus pavaduotoja Vilma Bagdonienė.

Deklamavimo konkursas vyko atskiroms amžiaus grupėms: 2-4 klasių mokiniams ir  5-7 klasių mokiniams. Daug gražių posmų mokiniai skyrė Lietuvai. Sužavėjo eilėraščių įvairovė. Visi konkurso dalyviai labai stengėsi, deklamavo nuoširdžiai, išraiškingai, todėl vertinimo komisijai tikrai teko padirbėti.

Laureatai gavo Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos padėkos raštus ir asmenines dovanas, o  konkurso dalyviai buvo apdovanoti mokyklos padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.

Pertraukų metu mokiniai smagiai šnekučiavosi, o pedagogai bendravo ir pasidalino gerąja pedagogine patirtimi.

Nuoširdžiai dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams bei jų mokytojams už puikias eiles, šypsenas bei gerą nuotaiką.

Sėkmės darbuose ir gražių, linksmų artėjančių švenčių!

Organizatorės Ieva ir Gražina