Projektas “Augu ir tyrinėju”

Spa

Mokykloje prasidėjo projektas “Augu ir tyrinėju”. Šis projektas orientuotas į aktyvią praktinę aplinkosauginę veiklą, kurio metu bus siekiama mokinius supažindinti su mokyklos teritorijoje augančiais augalais. Siekiama aplinkosauginius klausimus integruoti į ugdymo procesą, kad mokiniai mokytųsi gamtoje ir iš gamtos.
Mokyklos teritorijoje vyko gamtos pamokos-mokymai. Kosto tėtis M.Šilingas supažindino su mokyklos augalais, patarė, kaip teisingai sukurti ir įrengti QR kodus. Labai ačiū už geranorišką bendradarbiavimą.

3b klasės mokiniai su mokytoja Daiva Pundziene dalyvavo Šiaulių gamtininkų centre – edukacinėje pamokoje ir tapo gamtos detektyvais. Mokiniai turėjo ieškoti, fotografuoti ir atpažinti medžius bei krūmus iš jų lapų. Jie taip pat susipažino su dar nežinomais krūmais ir medžiais augančias parke prie Talšos ežero.

5b klasės mokiniai su biologijos mokytoja Daiva Šiušiene taip pat tapo gamtos detektyvais! Mokiniai pasidaliję į komandas, fotogafavo, atliko užduotis ir turėjo surasti augalą. Žaidimo metu dalyviai įsidėmėjo ir išmoko atpažinti Talkšos parko augalus.
Gamtą mylėti per maža – ją reikia gerai pažinti. (Tadas Ivanauskas)

Pradinio ugdymo mokytoja Renata Glodenienė