Rugsėjo 26 – Europos kalbų diena

Rgs

Jau tapo gražia tradicija prieš Europos kalbų dieną mokiniams dalyvauti VĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos organizuojamame kasmetiniame rajoniniame renginyje “Mes – Europos dalis”, kurio tikslas yra puoselėti kalbų ir kultūrų įvairovę, skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą, domėtis pasauliu, plėtoti mokinių saviraišką. Šiais metais Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro komandą sudarė du 7a klasės mokiniai  Kostas Šilingas, Milvydė Kaminskaitė, 8c klasės mokinys Tomas Macijauskas bei trys 8a klasės mokiniai Ernestas Valentinas, Urtė Poškutė ir Elzė Šleževičiūtė. Renginio metu mokiniai dalyvavo Europos kalbų viktorinoje, atliko įvairias praktines ir menines užduotis, kūrė plakatus, mokėsi Europos tautų šokių, šauniai bendravo ir bendradarbiavo, aktyviai leido laiką. Renginio pabaigoje visų mokyklų mokinių komandos buvo nominuotos ir gavo diplomus. Taigi, Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai buvo nominuoti Europos kalbų galvosūkių meistrais, taip pat gavo nominaciją už temos atskleidimą kuriant plakatą! Sveikinimai jiems!

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Katilienė