Visos dienos mokyklos veiklos prieš didįjį išbandymą!

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos, Tėvams     Comments Komentarų nėra
Bir

2017-2018 m.m. Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre  organizuota Visos dienos mokyklos grupė, kurioje daugiau kaip 50 priešmokyklinio ugdymo grupės ir pradinių klasių  mokinių turėjo galimybę po pamokų mokykloje paruošti namų darbus, dalyvauti sportinėje veikloje, tobulino aplinkosauginius įgūdžius, pažintinę, socialinę, komunikavimo, kūrybiškumo, mokėjimo mokytis kompetencijas. Visi mokiniai dalyvavo nacionalinio aplinkosauginio konkurso ,,Žalioji olimpiada‘‘ pirmojo turo veiklose. Lėlių teatro užsiėmimus lankantys vaikai dalyvavo  teatrų festivaliuose ,,Po kauke‘‘ir ,,Svečiuose pas bitę Mają‘‘, Mokslo metų pabaigoje buvo organizuota edukacinė išvyka traukiniu į Klaipėdą. Dalis Visos dienos mokyklos grupės mokinių liepos 9-11 dienomis vyks į respublikinę teatrų stovyklą Palangoje ,,Svajoti, kurti tobulėti…kartu‘‘.

Visos dienos mokyklos idėja džiaugiasi ir ją  palaiko mokinių tėvai. Šilti jų atsiliepimai, padėkos pedagogams paskatino  mokyklą dalyvauti respublikinėje mokyklų atrankoje į Visos dienos mokyklų modelių išbandymą. Ir štai gera žinia! Gegužės 8 dieną iš Ugdymo plėtotės centro atskriejo žinia, kad Kuršėnų Pavenčkų mokyklos-daugiafunkcio centro komanda pakviesta dalyvauti Visos dienos mokyklos modelio išbandyme.

Auklėtoja metodininkė Rasa Poškienė