Specialiųjų poreikių mokinių pažintinė išvyka į Kauną

Bir

Š. m. gegužės 31 d. specialiųjų, specialiųjų lavinamųjų, socialinių įgūdžių ugdymo klasės mokiniai, jų tėveliai, specialiojo ugdymo mokytojai, jų padėjėjos vyko į edukacinę išvyką, į Kauną. Išvykos metu buvo siekiama geriau įvaldyti įvairesnę ugdomosios veiklos formą – pamoką be sienų – kitoje erdvėje. Mokiniai aplankė Kauno zoologijos sodą, susipažino su jo gyvūnija, grožėjosi Kauno pilimi, susipažino su jos istorija. Pasivaikščiojo po Kauno Ąžuolyno parką, dalyvavo organizuojamose sveikatingumo ugdymo veiklose gamtoje.

Išvykai buvo panaudotos projekto „Judėjimas-geriausias poilsis“ lėšos, kurias skyrė Šiaulių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiųjų programų sveikatos ir aplinkos sveikatinimo projektų rėmimo fondas.

Kelionė buvo ilga, visi grįžo truputį pavargę, bet laimingi, kupini neišsenkamų įspūdžių.

Specialiojo ugdymo pedagogai- Renata Biknevičienė ir Raimundas Kaminskas