Mobilios sveikatos bangos

Bal

2018 m. Lietuvos sveikatą stiprinančios mokyklos pasitinka savo veiklos 25-metį.

Šiai sukakčiai paminėti Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras pakvietė Lietuvos mokyklas į nacionalinį renginį ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2018“.

Balandžio 20 dieną po Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro teritoriją  pradėjo „sklisti“ „Mobilios sveikatos bangos“. Mokyklos vidiniame kiemelyje pirmoji „nuvilnijo“ trečiokų banga. Atlikę 25 linksmus šuoliukus ir surinkę antrokų mokytojos telefono numerį bei sušukę „Banguojam“, jie sulaukė naujos „bangos“- antrokų. Netrukus į aikštę subėgo visi pradinukai. Kiekviena klasė turėjo sukurti ir 25 kartus atlikti nesudėtingą, linksmą fizinį pratimą. Savo užduotį įveikus paskutiniesiems „Mobilių bangų“ dalyviams – PU grupės vaikams, aikštėje pasigirdo muzikos akordai ir kūno kultūros mokytojos Ritos kvietimas drauge  sušokti šokį „Netvarka“. Taip akcija „Mobilios bangos“ davė startą akcijai „Darom“.   Ryžtingai darbui nusiteikę mažieji pavenčiukai „Mobiliąsias bangas“ perdavė savo  vyresniesiems draugams.

Dėkojame mokytojui Remigijui ir 7a klasės mokiniui Arnui, fiksavusiems įdomiausias akcijos „Mobilios bangos“ akimirkas.