„LIETUVA – GIMTINĖ MANO“

Bal

Balandžio 19 d. pradinių klasių mokytojos D. Mažeikienė ir A. Šiuipienė oraganizavo Šiaulių r. 3-4 klasių mokinių viktoriną – protų mūšį „Lietuva – gimtinė mano“. Šiuo renginiu buvo siekiama plėsti mokinių bendrąsias ir esmines dalykines kompetencijas, ugdyti gebėjimą pritaikyti turimas žinias bei mokinių kritinį mąstymą, savarankiškumą, tobulinti bendradarbiavimą, darbo komandoje kompetenciją.

Dalyvavo Šiaulių r. Meškuičių gimnazijos, Voveriškių mokyklos, Kairių pagrindinės mokyklos, Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos ir Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokinių komandos.

Viktoriną sudarė 5 sritys: žmonės; pasaulio pažinimas; Lietuvos istorija; šventės-papročiai-tradicijos; kalba. Iš viso 25 klausimai iš bendro išsilavinimo ir pradinio ugdymo programos dalykų.

Užduotis mokiniai sėkmingai įveikė. Pagal surinktų taškų skaičių išrinktos komandos nugalėtojos: III-ojo laipsnio diplomas įteiktas „Meškučių“ komandai iš Meškuičių gimnazijos, II-ojo laipsnio diplomas atiteko Kairių pagrindinės mokyklos „Moksliukams“. Nugalėtojais tapo „Voveriukai“ iš Voveriškių mokyklos. Sveikiname!

Pirmas blynas neprisvilo!

Organizatorės