Respublikinis piešinių konkursas „Aš piešiu Lietuvą“

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Kov
17

Vasario-kovo mėnesį Kuršėnų Pavenčių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko respublikinis specialiųjų poreikių mokinių piešinių konkursas ,,Aš piešiu Lietuvą“. Jo tema – meilė Lietuvai.

Sulaukėme mokinių piešinių iš šių mokyklų bei lopšelių- darželių: Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos, Šeduvos gimnazijos, Šiaulių logopedinės, Vilniaus „Šilo“ mokyklų, Raseinių r. Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro, Šiaulių specialiojo ugdymo centro, Šiaulių Petro Avižonio regos centro, Panevėžio ,,Šviesos“ specialiojo ugdymo centro, Ukmergės mokyklos–darželio „Varpelis“, Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Žiburėlis“,  Šiaulių r. Verbūnų mokyklos-daugiafunkcio centro, Žagarės, Ukmergės „Ryto“, Šiaulių ,,Ringuvos“ specialiųjų mokyklų, Šiaulių r. Voveriškių, Tauragės r. Skaudvilės specialiosios mokyklos, Raudėnų daugiafunkcinio centro.

Piešiniai buvo suskirstyti pagal amžių į keturias grupes. Darbus vertino komisija: Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorės pavaduotoja ugdymui Gita Vaitkienė, Kuršėnų kūrybos namų neformaliojo švietimo  keramikos būrelio vadovė metodininkė Rita Kuodienė ir Kuršėnų Pavenčių mokyklos-daugiafunkcio centro technologijų mokytojas metodininkas Arūnas Jakelaitis. Piešiniai buvo vertinami pagal kriterijus: temos atitikimą, piešinio originalumą, meniškumą, kūrybiškumą ir tvarkingumą.

I-os grupės, tarp  ikimokyklinio ugdymo vaikų, nugalėtojais tapo:

1 vieta – Arminas Čebelis, Ukmergės mokykla–darželis „Varpelis“, auklėtoja Violeta Lukoševičienė

2 vieta – Matas Grišius,  Šiaulių miesto lopšelis-darželis „Žiburėlis“,  mokytoja Inta Juknienė

2 vieta – Viktorija Januškevičiūtė, Ukmergės mokykla–darželis „Varpelis“, auklėtoja Violeta Lukoševičienė

3 vieta – Monika Griciūtė, Šiaulių logopedinė mokykla,  mokytoja Vilma Beinorienė

3 vieta – Lauryna Šlajutė, Šiaulių logopedinė mokykla,  mokytoja Vilma Beinorienė

3 vieta – Austėja Pakalniškytė, Ukmergės mokykla–darželis „Varpelis“, auklėtoja Vilė Jesiulionienė

II-os grupės, tarp 1-4 klasių mokinių, nugalėtojais tapo:

1 vieta – Akvilė Rimkutė, Šeduvos gimnazija, mokytoja Engrita Diržienė

2 vieta – Mantas Juozapavičius, Šeduvos gimnazija, mokytoja Engrita Diržienė

2 vieta – Sandra Kmeliauskaitė, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras, mokytoja Leonora Buitvydienė

3 vieta – Dovydas Turskis, Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Renata Biknevičienė

3 vieta – Edgaras Valukas, Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Renata Biknevičienė

3 vieta – Kajus Mikalauskas, Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Rita Kančauskienė

III-os grupės, tarp 5-10 klasių mokinių, nugalėtojais tapo:

1 vieta – Eva Žemėpatytė, Šiaulių „Ringuvos“ specialioji mokykla mokytoja Lijana Pigulevičienė

2 vieta – Austėja Abromavičiūtė, Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcinis centras, mokytoja Alma Stugienė

2 vieta – Simas Stonis, Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla, mokytoja Lina Kuzminskienė

3 vieta – Santaras Bagdonavičius, Žagarės specialioji mokykla, mokytoja Jelena Ramašauskienė

3 vieta – Jolita Daškevičiūtė, Šeduvos gimnazija, mokytoja Sandra Skromanienė

3 vieta – Rolandas Girvickas, Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla, mokytoja Lina Kuzminskienė

IV-os grupės, tarp socialinių įgūdžių ugdymo klasių mokinių, nugalėtojais tapo:

1 vieta – Ineta Monkevičiūtė, Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla, mokytoja Virginija Dupinienė

2 vieta –  Tomas Poškus, Joniškio „Saulės“ pagrindinė mokykla, mokytoja Edita Andrijauskė

2 vieta –  Emilija Klapatauskaitė, Žagarės specialioji mokykla, mokytoja Svaja Meškienė

3 vieta – Liudvikas Visockas, Žagarės specialioji mokykla, mokytoja Rasa Meižytė

3 vieta Ignas Vilys, Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla, mokytoja Virginija Dupinienė

3 vieta – Gabrielė Kacilovič, Ukmergės „Ryto“ specialioji mokykla, mokytoja Virginija Dupinienė

Vertinimo komisija skyrė ir papildomas nominacijas: už meniškumą, piešinio originalumą, už temos atitikimą ir piešinio atlikimo kokybę.

Už piešinio originalumą:

Miglė Navakaitė, Šiaulių Petro Avižonio regos centras, mokytoja Asta Žvigaitienė

Paulina Sinkevičiutė, Tauragės r. Skaudvilės spec. mokykla, mokytoja Virginija Laugalienė

Artūras Daugėla, Vilniaus Šilo mokykla, auklėtoja Lina Žilinskaitė

 

Už temos atitikimą ir piešinio atlikimo kokybę:

Lukas Lukošius, Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Lina Razmantienė

Ema Kukanauzaitė, Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Jūratė Saldauskienė

Dominykas Bučnys, Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centras, mokytoja Jovita Matkevičienė

Už piešinio meniškumą:

Dominykas Jonaitis, Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras, mokytoja Jūratė Saldauskienė

Dovydas Sireikis, Šiaulių specialiojo ugdymo centras, mokytoja Irma Jonauskienė

Emilija Paulikaitė, Vilniaus Šilo mokykla, auklėtoja Liolita Andriuškevičienė

Nuoširdžiai dėkojame visiems autoriams ir juos paruošusiems mokytojams už aktyvų dalyvavimą konkurse ir džiaugiamės, kad šis konkursas tapo tradiciniu.

Konkurso organizatoriai

Komentuokite

Pamokų laikas

1 pamoka 8:00-8:45
2 pamoka 8:55-9:40
3 pamoka 9:55-10:40
4 pamoka 11:00-11:45
5 pamoka 12:05-12:50
6 pamoka 13:00-13:45
7 pamoka 13:55-14:40

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai