Tarptautinė konferencija ,,Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai‘‘

Kov

Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 2 dieną vyko tarptautinė konferencija ,,Moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos projektiniai darbai“, kurioje dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Lietuvos bei Latvijos. Konferenciją organizavo Šiaulių Simono Daukanto gimnazija. Dalyvius sveikino Šiaulių universiteto rektorius prof. dr. Donatas Jurgaitis , Šiaulių S. Daukanto gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas.

Plenariniame posėdyje buvo pristatyti devyni pranešimai. Pirmieji pranešimą ,, 100 klausimų Lietuvai‘‘ pristatė mūsų mokyklos mokiniai: dešimtokas Arijus Auškalnis  ir 6b klasės mokinės Sandra Banevičiūtė, Beatričė Virkutytė, Giedrė Gajauskaitė, Smiltė Kavanauskaitė. Po plenarinio posėdžio darbas vyko sekcijose. Vienoje iš jų pranešimą ,,Dovana Lietuvai‘‘ pristatė Deividas Milčlius (10a), Kristupas Rofinfergas (7b) ir Orestas Petkus (6b). Mokinius konsultavo ir parengė matematikos mokytojos Jelena Bagdonienė ir Rasytė Gedaminskienė.

Konferencijos dalyviai dalijosi žiniomis, atliko matematines užduotis, diskutavo su pranešėjais.     Pranešimus aptarė bei įvertino Šiaulių universiteto docentai ir profesoriai. Renginio  dalyviai džiaugėsi šiuolaikišku požiūriu į mokymąsi ir naujomis idėjomis.

Matematikos mokytojos J.Bagdonienė ir  R.Gedaminskienė,

Kuršėnų Pavenčių mokykla – daugiafunkcis centras