Šimtmečio šventės meniniai akcentai

Vas

Atkurtos Lietuvos šimtmetis paskatino ir įpareigojo puoštis.

Papuošti langai karpiniais buvo papildyti trispalvėmis širdelėmis. Foje languose nušvito spalvingi vitražai. 9 klasės mokiniai ne tik kūrė vitražus, bet visus eksponavo: foje, laiptinėse ir aktų salėje.

5-6 kl. mokiniai dailės pamokų metu su mokytoja Alma Stugiene sukūrė stilizuotus žiedus, kuriuos pritaikė lubų dizainui ir dekoratyviam medžiui.

6-8-tos klasės stilizavo vytį ir pagal išrinktą originaliausią projektą papuošė III aukšto sieną. Vytis „puikuojasi“ ir dailės  301 kabinete.

II aukšto foje galerijoje – 8- tų klasių mokinių plakatai – piešiniai. Erdviniais – skulptūriniais žiedais ir augalais I ir II aukštus papuošė technologijų  pamokų metu aštuntokai vadovaujami  mokytojos Ritos Kuodienės.

Vyko integruotos dailės ir matematikos pamokos, kurių metu 6-8-tų klasių mokiniai sukūrė spalvingus aplikacinius darbus ir dekoravo sienas.

Šimtmetį minėsime visus metus – išsaugosime ir interjerų dizaino akcentus, visi suspėsite juos pamatyti ir įvertinti. Tai dovana Lietuvai.

Mokytoja Alma