Draugystė ir bendradarbiavimas su rotariečiais

Sau

Baigėsi dar vieneri metai! Mokyklos bendrabutyje gyvenantys mokiniai juos pasitiko laimingi ir turtingi. Visa tai jiems dovanojo rėmėjai ir draugai, Šiaulių  Auksinio Rato Rotaract ir Vykinto Rotary klubų nariai. Vaikai kartu su auklėtojomis  jau penkerius metus draugauja ir bendradarbiauja su mielais, įdomiais, gerais žmonėmis. Šiais metais prieš Šv. Velykas mokyklos bendrabutyje buvo surengtas  susitikimas, taip pat draugiška sporto šventė mokykloje,  vyko ir susitikimai boulingo klube Šiauliuose, žiūrėtas kino filmas, vaišintasi picerijoje. Prieš Kalėdas rotariečiai jau trečius metus pakvietė vaikus išsirinkti naujus batus ,,Batų kalne‘‘.   Rėmėjai tikri stebukladariai – dovanojo įspūdingas ekskursijas traukiniu į Klaipėdą ir Vilnių! ,,Mes tokie laimingi, kad turime jus, draugai rotariečiai!“ – pasakytų kiekvienas mokinys, gyvenantis mokyklos bendrabutyje. Tą patį sako ir auklėtojos, mokyklos direktorė. Gražių, ramių ateinančių  metų ir tebesitęsiančios draugystės!

Auklėtoja Rasa Poškienė