Meninių darbų konkursas – paroda „Laiko ratu“ atkurtos Lietuvos 100-mečiui

Gru

Kuršėnų etninės kultūros ir tradicinių amatų centre veikia Šiaulių rajono mokyklų mokinių meninių darbų paroda. Kalendorių projektų konkurso – parodos „Laiko ratu“ sumanytojai Pavenčių mokyklos daugiafunkcio centro mokytojai Alma Stugienė ir Arūnas Jakelaitis.

Konkurse dalyvauja 31 mokinys iš septynių rajono mokyklų. Meniškiausius, originaliausius ir labiausiai temą atspindinčius darbus atrinko vertinimo komisija.

Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais apdovanoti aštuoni mokiniai.

III-čios vietos laimėtojas Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro 7-tokas Pijus Arvasas.  III vieta taip pat 9-10 kl. mokinių grupėje Lukui Ašinskui iš Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro.

Nominacija nuo Etninės kultūros ir tradicinių amatų centro jos įteikta Urtei Gudzinevičiūtei iš Pavenčių mokyklos- daugiafunkcio centro.

Kuršėnų meno mokykla nominaciją skyrė Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniui Lukui Ašinskui.

Parodos atidarymo šventėje dalyvavo ir mokinius pasveikino Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojas Raimondas Galkus. Linkėjimus ir dovanas – knygas perdavė Kuršėnų seniūnijos pavaduotoja Giedrė Karkalienė. Parodos ekspozicija pasidžiaugė rajono mokyklų dailės ir technologijų metodinės grupės pirmininkė Laima Perminienė. Kūrybingu bendravimu ir partneryste pasidžiaugė Amatų centro darbuotojai Ilona Motuzienė ir puodžių karalius Algimantas Tamašauskas. Šventėje dalyvavo ir  tautodailininkas medžio drožėjas Paulius Norvilis, kurio autorinė darbų paroda šiuo metu antrame aukšte.

Šventė tapo puikia integruota pamoka netradicinėje erdvėje. Paroda nėra labai gausi, tačiau labai prasminga, spalvinga ir originali, skirta atkurtos Lietuvos šimtmečiui, kuri veiks iki gruodžio mėnesio pabaigos.

Alma Stugienė