Iniciatyvos „Man rūpi“ baigiamasis renginys

Gru

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras dar pavasarį kvietė mokinius dalyvauti iniciatyvoje „Man rūpi“, skirtoje stiprinti aktyvų mokinių pilietiškumą ir demokratines vertybes. Vienas iš iniciatyvos uždavinių – ugdyti pilietišką ir atsakingą požiūrį į savo gyvenamąją aplinką.

Pavenčių mokyklos mokiniai nusprendė pasidžiaugti ir pristatyti savo projektą „Žaliasis virusas“.

Mokiniai, kurie lanko gamtininkų būrelį  Kuršėnų kūrybos namuose, pristatė savo idėjas, kaip tinkamai rūpintis savo augintiniais.

Mokinių komanda – 4 b klasės aktyviausieji Ema, Jonas, Gabriela, Daniela ir Eitvydas su mokytoja Renata ir jaunieji gamtininkai Luknė, Virmantė, Saulė, Rimantas, Rytis su mokytoja Rasa gruodžio 1 dieną vyko į iniciatyvos „Man rūpi“ baigiamąjį renginį Panemunės pilyje.

Buvome apdovanoti LMNSC pagyrimo raštais bei dovanomis už pilietinių veiklų įgyvendinimą savo bendruomenėje ir iniciatyvos „Man rūpi“ palaikymą. Įdomu buvo pabendrauti, pamatyti ir išgirsti prasmingų pilietinių iniciatyvų. Smagu buvo pabuvoti Panemunės pilyje, užkopti  į pilies bokštą, papietauti ištaigingame restorane.

Mokytojos Renata ir Rasa