Metų Pamoka

Lap

Lapkričio 17-osios rytas trečioje a klasėje prasidėjo kiek neįprastai.  Kiekvienam reikėjo susirasti savo vietą! Klasės aplinka priminė teatro salę, kurioje netrukus pasirodė svečiai -  Naisių vasaros teatro aktoriai Arūnas ir Gintarė!

Prasidėjo Metų Pamoka. Iš aktorių lūpų visą pamoką skambėjo žodžiai: atsakomybė, draugiškumas, kūrybiškumas, drąsa. Mokiniai susipažino su aktoriaus, režisieriaus, scenografo profesijomis, klausėsi įdomių pasakojimų, uždavinėjo klausimus ir net atliko linksmas užduotis. Kai Arūnas į rankas paėmė gitarą ir abu su Gintare linksmai uždainavo apie varlę, trečiokai net iš savo vietų pašoko! Kas – plojo, kas – trepsėjo, o kas ir dainavo drauge. Gaila, kad pamoka prabėgo labai greitai. Atsisveikindami Naisių vasaros teatro aktoriai padovanojo spektaklio vaikams „Melagių pilis“ kompaktinę plokštelę ir pažadėjo sugrįžti.

Už įspūdingą susitikimą su aktoriais trečiokai nuoširdžiai dėkoja Gusto Gotceito mamai Jurgitai.