Tapk Emocija+ ambasadoriumi savo mokykloje 2017–2018 m. m.

Posted Publikavo administratorius -> Mokiniams     Comments Komentarų nėra
Lap

Labas, būsimas programos Emocija+ ambasadoriau!

Inicijuoti, suburti, kurti ir įgyvendinti. Ar tu pasiruošęs priimti iššūkį?

Emocija+ ambasadorius mokykloje – mokyklos bendruomenės narys, pasiruošęs visus mokslo metus puoselėti emocinę aplinką savo mokykloje ir siekiantis užtikrinti, kad rekomenduojamos Emocija+ veiklos būtų įgyvendintos. Kiekvieną šių mokslo metų mėnesį ambasadorius anketoje nurodytu elektroniniu paštu gaus misiją – užduotį. Neišsigąsk! Viskas nėra taip sudėtinga, kaip gali atrodyti: inicijuoti susitikimą su mokyklos bendruomene prie arbatos puodelio, pasidomėti gerumo viruso kortelių sklaida, bendradarbiauti su mokinių savivalda ar užmegzti naują pažintį… Šios ir dar daugiau pozityvių emocijų keliančių užduočių laukia ambasadoriaus, o tavo mokyklos bendruomenė laukia tavęs!

☻ Emocija+ ambasadoriumi mokykloje gali tapti bet kuris mokyklos bendruomenės narys: moksleivis, mokytojas, socialinis pedagogas, psichologas ir kt.
☻ Registracija Emocija+ – neribojama. Prisijungti prie ambasadorių komandos galima bet kuriuo metu.
☻ Emocija+ ambasadorius mokykloje kiekvieno mėnesio pabaigoje bus prašomas aprašyti, kaip sekėsi misiją – užduotį įgyvendinti.
☻ Emocija+ ambasadorius mokykloje specialiai ruošiamas nebus. Emocija+ žino, jog kiekvienas mokyklos bendruomenės narys yra unikalus. Atsakingumas ir atvirumas pokyčiams – privalumas.
☻ Dėl vienų ar kitų priežasčių neįvykdęs užduoties Emocija+ ambasadorius mokykloje baudžiamas nebus.
☻ Informacijos, susijusios su programa Emocija+, perdavimas mokyklos bendruomenei – individualus ambasadoriaus įsipareigojimas prieš save ir aplinkinius.

Nedvejok, registruokis ir prisijunk prie emocinės aplinkos puoselėtojų būrio!