Dviračių žygis

Rgs

Europos judumo savaitė–didžiausis tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Tvarų judėjimą mieste skatinanti kampanija suteikia puikią progą atskleisti su kokiais iššūkiais susiduria miestai, ragina žmones keisti savo įpročius, išbandyti kitas transporto alternatyvas. 2017 metų Europos judumo savaitės tema – „Dalindamasis pasieksi daugiau“.

Šiaulių rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyrius rajonoa darbuotojus, šeimos narius, mokinoius pakvietė dalyvauti dviračių žygyje. Trasa driekėsi miesto gatvėmis, asfaltuotais keliais, jos ilgis buvo apie 10 km. Tam, kad dviračių žygis vyktų be trukdžių, juos lydėjo policijos ekipažai, greitoji medicinos pagalba. Žygis truko apie valandą, dalyviai nesiekė aukšto rezultato, burtų keliu buvo apdovanoti laimėtojai. Pagrindinis prizas – „Baltik vairas“ dviratis. Visus dviratininkus labiausia domino dviratininkų šalmai, šviečiančios  liemenės, ir žinoma pagrindinis prizas, dviratis.

Šiame renginyje aktyviai dalyvavo ir mūsų mokyklos bendruomenė. Nors laimėti pagrindinio prizo ir nepavyko, Orestas Petkus džiaugėsi laimėtu šalmu, Aivaras Gorelis irgi laimėjo smulkų prizą.Policija pažymėjo dalyvių dviračius nuo vagystės.

Kūno kultūros mokytoja Regina Jasnauskienė