Rugsėjo 26 – Europos kalbų diena

Rgs

Jau tapo gražia tradicija Europos kalbų dieną mokiniams dalyvauti VĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos organizuojamame kasmetiniame rajoniniame renginyje “Mes – Europos dalis”, kurio tikslas yra puoselėti kalbų ir kultūrų įvairovę, skatinti mokytis kalbų visą gyvenimą, domėtis pasauliu, plėtoti mokinių saviraišką. Šiais metais Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro komandą sudarė du 7c klasės mokiniai Tomas Macijauskas, Ema Latanauskaitė bei trys 8a klasės mokiniai Urtė Kiriliauskaitė, Gustas Miliauskas ir Akvilė Kančauskaitė. Iki renginio pradžios mokiniams buvo parodyti specialybių kabinetai ir dirbtuvės, kur mokosi mokyklos mokiniai. Renginio metu mokiniai dalyvavo Europos kalbų viktorinoje, atliko įvairias praktines ir menines užduotis, kūrė plakatus, mokėsi Europos tautų šokių, šauniai bendravo ir bendradarbiavo, aktyviai leido laiką. Renginio pabaigoje visi mokiniai gavo padėkos raštus ir atminimo dovanėles, fotografavosi prie iš anksto paruoštos sienelės. Trijų mokyklų mokinių komandos gavo diplomus. Taigi, Kuršėnų Pavenčių mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai buvo patys šauniausi ir laimėjo pirmąją vietą! Sveikinimai jiems!

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Jurgita Katilienė