Permainų traukinys – Kuršėnų Pavenčių mokykloje – daugiafunkciame centre

Rgs

Šių metų rugsėjo 1-oji mokyklai neeilinė. Mokykla tampa daugiafunkciu centru – mažiesiems atveria duris antroji ikimokyklinio ugdymo grupė, pradeda veikti „Visos Dienos Mokykla“, kurioje sudaryta galimybė tėvams, globėjams palikti vaikus mokykloje iki vakaro, kurie galės atlikti namų darbus, užsiimti mėgstama neformaliąja veikla , keliauti, eksperimentuoti, naudotis bendrabučio paslauga, užsisakyti maisto ir kt.

Šventės įvaizdis –traukinys, juo į mokslo metų pradžia atvyko 468 mokiniai, kurie mokysis 25 klasių komplektuose (2 –ikimokyklinio, 1 priešmokyklinio, 8 pradinio, 10 pagrindinio ugdymo, 4 – specialiojo ugdymo klasių komplektai).

Gausų mokyklos bendruomenės būrį nuoširdžiai pasveikino mokyklos direktorė Janina Banienė, mokyklos prezidentė Agnė Gudzinevičiūtė, metodinės tarybos pirmininkė Estera Matulevičienė.

Šventėje dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės Tarybos narys Martynas Rusteika, kuris 39 pirmokams įteikė Lietuvos pirmoko pasus bei knygutes, kurias dovanojo Šiaulių rajono savivaldybės meras Antanas Bezaras.

Bendruomenę ypač smagiai nuteikė vaikų mėgstamo personažo -  Kakės Makės – pasirodymas, kuri sveikino naujiems iššūkiams pasiruošusius ikimokyklinukus, priešmokyklinukus,  pirmokus bei penktokus.

Šventės dalyviai vaišinosi, sveikino vieni kitus, pozavo  gėlėmis puoštuose languose, ant spalvotų kėdžių, kurias savanoriškai rengė  Mokyklos Lyderių klubo nariai, nekantriai laukdami mokslo metų pradžios.

Pasibaigus pirmai pamokai, skirtai Lietuvos 100-mečiui paminėti, „traukinio švilpukas“ pakvietė visus vykti į Kuršėnų miesto aikštės atidarymo šventę.