Mano mokykla gali

Geg

Kuršėnų Pavenčių mokyklos pradinukai dalyvauja respublikiniame pradinių klasių moksleivių saugaus elgesio prie vandens ir vandenyje konkurse „Mano mokykla gali“. Džiaugiamės I etapo veiklomis. Mokiniai tyrinėjo vandens telkinių įvairovę, dalijosi įžvalgomis ir patarimais, kaip išvengti nelaimės vandenyje ir  prie vandens. IIa ir IIb klasių mokiniai  Šiaulių plaukimo mokykloje „Delfinas“ tarpusavyje varžėsi dėl geriausiai plaukiančios komandos vardo. IIIa klasės mokiniai organizavo diskusiją „Geras patarimas – kaip geras draugas“, o ketvirtokai pasakojo istorijas „Nuotykis prie vandens“. Pirmąjį konkurso etapą pradinukai užbaigė prasmingais patarimais ir šūkiais, kuriuos daugelis išmoko atmintinai.

Prasidėjo atsakingas pasiruošimas antrajam konkurso etapui – viktorinai. Konkurso koordinatorės pradinių klasių mokytojos Aušra ir Rima, pritaikiusios programėlę „Quizizz“, viktorinos užduotis parengė planšetėse „iPad“. Už konsultacijas „kompiuterizuojant“ viktoriną dėkojame anglų kalbos mokytojai Sigitai.