Mūsų mokykloje vyko respublikinė metodinė – praktinė konferencija

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos, Specialusis ugdymas     Comments Komentarų nėra
Bal

Š. m. balandžio 20 d. Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko respublikinė metodinė – praktinė konferencija ,,GEROJI PATIRTIS UGDANT SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ MOKINIUS: VAIKO GEROVĖS LINK”. Konferencijoje dalyvavo pedagogai iš Šiaulių, Akmenės rajonų, Panevėžio, Kelmės, Raseinių, Mažeikių, Joniškio, Šiaulių miestų mokyklų. Į konferenciją atvyko ir Šiaulių universiteto, Ugdymo mokslų ir socialinės gerovės fakulteto, specialiosios pedagogikos katedros docentė, socialinių mokslų daktarė Renata Geležinienė. Iš viso konferencijos metu buvo pristatyti 8 stendiniai pranešimai, 12 žodinių pranešimų (iš jų – 5 vaizdo pranešimai). Pedagogai, ugdantys specialiųjų poreikių mokinius, dalinosi gerąja patirtimi, kūrybinėmis idėjomis, skleidė pedagogines naujoves ir kartu ieškojo naujų ugdymo(si) galimybių. Visiems dalyvavusiems dėkojame už puikų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Konferencijos organizatoriai: specialiojo ugdymo mokytojos Renata Biknevičienė, Ramunė Markauskienė, Erika Dilinskienė.