Lai skamba dainos…

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos, Specialusis ugdymas     Comments Komentarų nėra
Bal

2012 m. kovo 14 dieną Kuršėnų Pavenčių mokykloje vyko respublikinis spec. poreikių mokinių dainų konkursas „Lai skamba dainos …“ Dainų konkurso organizatorės – specialiojo ugdymo mokytojos: Jūratė Saldauskienė, Renata Biknevičienė, Rita Kančauskienė. Į konkursą atvyko mokiniai iš Telšių „Ateities“ pagrindinės mokyklos, Akmenės rajono Dabikinės specialiosios mokyklos, Šiaulių „Ringuvos“ specialiosios mokyklos, Plungės specialiosios mokyklos, Kuršėnų Viešosios įstaigos „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“ ir 4 kolektyvai iš Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos. Iš viso apie 80 mokinių. Konkursui pateiktas dainas vertino komisija, atsižvelgdama į vertinimo kriterijus: vokalinius gebėjimus, atlikimo techniką, sceninį įvaizdį, artistiškumą. Konkurso metu ugdėme specialiųjų poreikių mokinių socialinę, komunikavimo, pažinimo, iniciatyvumo ir kūrybingumo kompetencijas. Siekėme, kad kiekvienas specialiųjų poreikių mokinys išgyventų sėkmę, kad jį lydėtų teigiamos emocijos, teigiamas savęs vertinimas. Skatinome mokinių saviraišką, kūrybiškumą, pasitikėjimą savo jėgomis. Už paramą rengiant šį dainų konkursą esame labai dėkingi seimo narei Rimai Baškienei, gerbiamam Linui Andruliui, UAB „AMT“ Baltija“.

Kuršėnų Pavenčių vidurinės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Gita Vaitkienė