Senių besmegenių paradas

Sau

Kuršėnų Pavenčių mokykloje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse pedagogės  Silva, Monika ir Kristina  vykdė integruotą veiklą ,,Sniego ir šalčio šalyje“. Vaikai kartu mokėsi dainelių apie žiemą, žaidė žaidimus. Veikloje dalyvavo ir vaikučių tėveliai. Visi kartu surengė darbelių parodą ,,Senių besmegenių paradas“. Ir patys,  ir pedagogių pagalba darė bandymus su vandeniu:  pylė į įvairias formeles, dažė  guašu, po to nešė į šaldiklį, kad užšaltų. Su didinamaisiais stiklais tyrinėjo sniegą, ieškojo paslėptų ,,lobių“, darė dirbtinius varveklius ir iš spalvotų burbulų šiaudelių pagalba  pūtė ,,sniego“ burbulus. Netgi gardžiuodamiesi valgė tikrus ledus, o paskui lauke nulipdė senį besmegenį, panaudodami pačių užšaldytus spalvotus  ledukus. Emocijos trykšte tryško –  džiaugsmingiems vaikų šūksniams nebuvo galo. Smagumėlis! Netikit – pažiūrėkit į nuotraukas!