Stiliaus transformeriai II DUBLIS

Lap

Europadėklai pastaruoju metu ypač dažnai naudojami ne tik statybų aikštelėse ar sandėliuojant įvairius produktus, bet ir interjere. Jei tik nestokojate fantazijos, juos pritaikyti galima turbūt bet kur –  net ir MOKYKLOJE. Naujas senų daiktų gyvenimas mokykloje, nauja poilsio zona sukurta aktyvių mokyklos mokinių.

Ačiū Šaulių rajono savivaldybės Jaunimo reikalų tarybai už galimybę realizuoti idėjas. Mokiniai sugalvojo, kad mokyklai reikia poilsio zonos, parašė projektą ,,Stiliaus transformeriai II DUBLIS“ ir iškritus pirmam sniegui mokykloje jau stovi baldai iš europadėklų, už kuriuos esame dėkingi  UAB DEVOLD AMT. Ačiū Mindaugui Turolevičiui už jų atgabenimą į mokyklą, dėkojame Auškalnių šeimynai už pagalbą ir palaikymą, ačiū mokytojai Jūratei Saldauskienei už pagalvėles ir už norą padėti.  Ačiū Atviro Šiaulių rajono jaunimo centro jaunimo darbuotojui Tadui Pinskui už motyvaciją ir pagalbą su plaktuku. Per rudens atostogas aktyvieji mokyklos mokiniai mokykloje žaidė, tarėsi, planavo, kūrė, nešė, ardė, šveitė, kalė, dažė, siuvo… kol pasiekė savo tikslą.

Manome, kad tokiomis transformacijomis įkvėpsime ne vieną kurti, fantazuoti ir būti savo kūrybiškumo šeimininkais. Ir sakome, kad iš paprastų dalykų galime sukurti originalius ir naudingus daiktus. Šiuo savo projektu skatiname taupant pinigėlius kurti  namų, darbo, mokyklos, darželių interjerą kūrybiškai, praktiškai.

Kuršėnų Pavenčių mokyklos mokiniai kviečia visus į svečius. PASĖDĖSIM, IŠGERSIM ARBATOS :)