Edukaciniai konkursai 1-12 klasių mokiniams

Posted Publikavo administratorius -> Mokiniams, Mokytojams, Tėvams     Comments Komentarų nėra
Spa

Kviečiame Jūsų mokymo įstaigos 1-12 klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti edukaciniuose konkursuose „Olympis 2016 – Rudens sesija“.

Lapkričio 1-30 dienomis vyks 9 mokomųjų dalykų konkursai:

• lietuvių kalba,
  • anglų kalba,
  • matematika,
  • biologija (pradinėse klasėse – pasaulio pažinimas),
  • informacinės technologijos,
  • istorija.
  • geografija,
  • fizika,
  • chemija.

Pagrindinis konkursų tikslas - sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją. Tai nėra olimpiada, konkursuose yra įvairaus sudėtingumo užduočių, todėl juose gali dalyvauti visi mokiniai.

Konkursų užduotys pagal mokomąją programą ir sudėtingumą yra suskirstytos į 12 lygių. Kiekvieną lygį sudaro 24 įdomios užduotys. Su užduočių pavyzdžiais galite susipažinti demonstracinėje konkursų versijoje svetainėje www.olympis.lt.

Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus „Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais. Pagrindiniai prizai (planšetiniai kompiuteriai ir kt.) atiteks nominacijų laimėtojams. Mokiniai iš aktyviai dalyvaujančių klasių (kai dalyvauja daugiau kaip 5 vienos klasės mokiniai) papildomai gaus stalo žaidimus „Olympis Tankiukai“!

Apdovanojimai

Mokytojai-kuratoriai, kurie užregistruos ne mažiau kaip 10 mokinių, gaus sertifikatus ir kompensacijas iki 30%.

Mokytojai, kurių mokiniai bus įvertinti 1-3 laipsnių diplomais, gaus elektroninius pažymėjimus, patvirtinančius mokinių pasiekimus.

Dalyvavimo mokestis viename konkurse – 2 €, 2-4 konkursuose – 3 €, 5-9 konkursuose – 4 €.

Dalyvavimo mokestį galima sumokėti įvairiais būdais: per el. bankininkystę, grynais bet kurioje „Maxima“ kasoje, pašto skyriuose ir kitais būdais.

Konkursai „Olympis 2016 – Rudens sesija“ vyks lapkričio 1-30 d. interneto svetainėje www.olympis.lt, dalyvauti galima bet kuriuo jums patogiu metu. Konkurso užduotis mokiniai galės atlikti mokyklos kompiuterių klasėje (rekomenduojama), o nesant tokiai galimybei – namuose.

Konkursų metu veiks pagalbos linija tel. +370 672 89 325 ir info@olympis.lt.

Registracija į konkursus ir detalesnė informacija: www.olympis.lt

Labai prašome informuoti mokyklos bendruomenę apie konkursus:

1. Mokyklos interneto svetainėje (.doc).
  2. Jeigu mokykla naudojasi el. dienynu, galite informuoti mokytojus, mokinius ir tėvus el. dienyne.
  3. Galite pakabinti skelbimą mokytojams(.doc) mokytojų kambaryje ir skelbimų lentoje.

Turėdami klausimų, rašykite į info@olympis.lt arba skambinkite +370 672 89 325.

Pagarbiai,
Konkursų „Olympis“ organizatorius