Olimpinis ruduo 2016

Posted Publikavo administratorius -> Mokyklos naujienos     Comments Komentarų nėra
Rgs
26

Rugsėjo 23-ąją dieną nuo pat ryto Daugėlių pušyne bruzdėjo sportininkai ir jų treneriai, nes vyko kasmetinis sporto renginys ,,Olimpinis ruduo 2016“. Jame dalyvavo 21 Šiaulių rajono mokykla ir patys geriausi tų mokyklų sportinikai. Pavenčių  mokyklai atstovavo gausi delegacija, net 61 sportininkas.

Šventė prasidėjo masiniu maratonu, kuriame galėjo dalyvauti visi. Jam startą paskelbė vienas iš pagrindinių šventės organizatorių, kūno kultūros mokytojas Romualdas Juodis. Po apšilimo prasidėjo įnirtingos kovos, tarp įvairių amžiaus grupių, bėgimo varžybose. Mergaičių 500 metrų bėgime ( 2004 metų ir jaunesnės) antrąją vietą užėmė mūsų mokyklos mokinė Malvina Antanaitytė. Mūsiškiams bėgikams labiausiai pasisekė berniukų 500 metrų bėgime ( 2004 metų ir jaunesni). Visos prizinės vietos atiteko mūsų sportininkams. Pirmąją vietą iškovojo Jeronimas Kunickis, antrąją Gvidas Rimkus, o trečiąją Lukas Diglys. Dviejų kilometrų bėgime bronzos medaliu pasidabino Kostas Valickis. Tai visi mūsų iškovoti medaliai bėgimo rungtyse.

Po bėgimo rungčių veiksmas persikėlė į Daugėlių mokyklos stadioną. Ten įvyko oficialus šventės atidarymas. Išvydome ir merą Antaną Bezarą, žodį taip pat tarė olimpinis prizininkas Aurimas Lankas. Atidarymą užbaigė fejerverkas ir baltieji balandžiai. Stadione vyko daug įvairių rungčių: nuo krepšinio, kvadrato ar futbolo iki šuoliukų per virvutę ar prisitraukimų. Žaidžiant kvadratą sekėsi abiejoms mūsų mokyklos komandoms, mergaičių komanda pasidabino bronzos medaliais, o berniukai be vargo laimėjo auksą ir karaliavo kvadrato aikštelėje. Ne taip gerai pasisekė futbolo komandoms, kurios savo varžovams nusileido po atkaklių kovų. Mūsų mokyklos pradinių klasių futbolistai žaisdami ant dirbtinės vejos laimėjo sidabro medalius. Neįprastoje rungtyje, prisitraukimuose prie skersinio, antrąją vietą laimėjo Kostas Valickis prisitraukęs 22 kartus. Neįtikėtiną rezultatą pademonstravo Raudėnų komandos narys jis per vieną minutę padarė 234 šuoliukus per šokdynę ir gan nesunkiai laimėjo pirmąją vietą.

Sveikiname laimėtojus ir linkime visokeriopos sėkmės. Mokiniai dėkoja savo kūno kultūros mokytojams bei treneriams.

 Kuršėnų Pavenčių mokyklos mokinys ir žurnalistas Kipras Kunigėlis

Komentuokite

Pamokų laikas

1 pamoka 8:00-8:45
2 pamoka 8:55-9:40
3 pamoka 9:55-10:40
4 pamoka 11:00-11:45
5 pamoka 12:05-12:50
6 pamoka 13:00-13:45
7 pamoka 13:55-14:40

Naujausi įrašai

Archyvai

Komentarai