Stambiausi mūsų krašto plėšrūnai: bijoti ar rūpintis?

Bal

Kuršėnų Pavenčių mokyklos bendruomenė aktyviai bendradarbiauja su Šiaulių universitetu. Universiteto dėstytojai ir studentai  atvyksta į mokyklą, o mokiniai vyksta susipažinti su mokslo naujovėmis į universitetą. Vienas iš tokių edukacinių susitikimų vyko balandžio 21 dieną mūsų mokykloje. Dvi valandas trys universiteto dėstytojai mokiniams vedė edukacines veiklas.                 Dėstytojas Martynas Kazlauskas septintokams skaitė paskaitą „Stambiausi mūsų krašto plėšrūnai: bijoti ar rūpintis?“ Demonstracinius seminarus apie robotus aštuntokams  vedė docentas Nerijus Ramanauskas, o apie augalus kalbėjo ir juos rodė dėstytojas Kęstutis Aukselis. Jo demonstracinis seminaras vadinosi „Ar  žinote, kuo įdomūs jūsų mokyklos aplinkos želdiniai?“.

Susitikimų metu mokiniai sužinojo daug naujo ir įdomaus. Smagu, kad bendradarbiavimas tęsiasi.

Fizikos mokytoja Ada Grakauskienė