Projektas „Susipažįstu su profesijomis“

Bal

Balandžio 4 – 8 dienomis  Kuršėnų Pavenčių mokykloje pirmokams buvo vykdomas  projektas „Susipažįstu su profesijomis“.

Balandžio 5 d.  pirmokėliai sulaukė svečių –  Kuršėnų  priešgaisrinės tarnybos ugniagesių.

Jų vadas mokiniams papasakojo apie šį svarbų darbą, parodė filmuką ir paaiškino,  kaip saugiai elgtis gaisro metu.  Daug teigiamų įspūdžių moksleiviams paliko technikos apžiūra ir galimybė patiems pasijusti gaisrininkais. Mokiniai suprato  tai, kad norint tapti gaisrininku reikia būti fiziškai stipriam, sveikam, gerai mokytis, greitai reaguoti  bei priimti teisingus sprendimus.

Pirmokėliai padėkojo  miesto ugniagesiams ir padovanojo savo piešinius.

Balandžio 7 dieną Daugėlių technikos mokykloje 1b klasės mokiniai susipažino su pardavėjos, kirpėjos profesijomis: mokėsi  dirbti kasos aparatu, skaičiavo pinigus, apsipirkinėjo, stebėjo, kaip daromos šukuosenos.

Smagu buvo išgirsti, kad mūsų mokiniai rinksis šias profesijas.

Pirmokų mokytojos